Náhodný model šatů

Pánské obleky - Pánské oblekyDetail těchto šatů
Novinky
Svatební a společenský salon Evanielle..
11.02.2016
Svatební a společenský salon Evanielle Vám nabízí širokou škálu šatů svatebních, společenských, krátkých - koktejlek, na půjčení i na prodej.Šaty jsou přímo z Paříže od francouzských návrhářů. Nabídka je od jednoduchých šatů, až po nadýchané z vlečkou, ale lehoučké :). Doplňky k šatům šijeme na zakázku, Vše doladíme k Vaší spokojenosti.
Cenově jsme od 3.500,- do 15.000,-kč.
Těšíme se na zkoušení s Vámi!
S úsměvem a dobrou radou si Vás bude hýčkat majitelka, nebo odborná asistentka.
Dotazy zasílejte na info@evanie.cz, na objednání doporučuji na pevnou linku, aby byl diář po ruce :)
Příjemné dny Vám ze srdce přeje Elisabeth Novotná salon Evanielle.
Krátká reportáž v České televizi
09.02.2015
Podívejte se na krátkou reportáž, kterou natočila Česká televize zde.
Doplňující video k LOOK BELLA 2014
19.12.2014
Newsletter

Přidejte si nás na Facebooku
SVATEBNÍ ŠATY, SPOLEČENSKÉ ŠATY, PLESOVÉ ŠATY

Aktuality - Akce


Pomáháme charitativní módní přehlídce

 

Už sedm let se v Blansku každý březen koná charitativní módní přehlídka. Začala v roce 2008 jako malá akce dvou čtrnáctiletých slečen Marie Jahodové a Terezy Musilové, které se svými kamarádkami předváděli oblečení ze sekáče a které poté dražili a prodávali, čímž vydělali na stavbu nemocnice v Ugandě 16 000 Kč.
 
Ačkoliv začali spíše náhodou a nevěděli co a jak, ujala se jich místní římskokatolická farnost a pod dohledem pana faráře Jiřího Kani, vybudovali organizační skupinu mladých, která si říká Dealeři naděje a s přehlídkou pokračuje dál a dál.
 
Náš salon věnuje šaty modelkám a modelům od roku 2009, tedy hned od druhého ročníku přehlídky. Díky tomu výrazně napomohl všem sedmi ročníků, které pomáhali sirotkům v Súdánu, vrtání studní na Haiti, chudým rodinám na Ukrajině, dětem v Albánii, vesnici v Srbsku a naposledy dětem v Zimbabwe. Celkem se na přehlídkách podařilo vybrat téměř 300 000 korun!
 
Všichni účastníci přehlídky jsou dobrovolníci, obyčejné slečny, dívky a pánové, kteří akci organizují ve svém volném čase a jejich jedinou odměnou je dobrý pocit. Stále se nejedná o žádnou organizaci a jsou to tedy lidé nejrůznějších věků, zájmů a povah. Komu pomoci hledají podle toho, že chtějí mít na daném místě nějakou svou známou osobu, která se postará o to, aby se peníze nerozkutáleli. Proto poslali například peníze do Súdánu, kde zrovna působil blanenský rodák Jenda Musil, nebo do Albánie, kde dělá ředitelku řádová sestra z Brna.
 
Celá přehlídka je vlastně takovou hurá akcí, která má nejen pomoct, ale také pobavit příchozí a samotné modely a modelky, kteří mají jedinečnou možnost stoupnout si na přehlídkové molo, i když zrovna neměří 180 cm a neváží 50 kilo. Cílem je zkrátka užít si to, co to jde a přitom někomu potřebnému pomoci. J
 
Je skvělé, že se neustále nacházejí lidé, kteří jsou ochotni zapojit se a darovat nám třeba oblečení, jako to dělá salon Evanielle nebo se sami projdou po molu, věnují květiny, dorty, výrobky k prodeji, zkrátka všechno.


 

 

 

Svatební show v Galerii Vaňkovka , prohlédněte si pár fotek z přehlídky

http://fotokokos.cz/Galery/Lide/Svatby/Svatebni_show_2014/index.htmlFinále X.ročníku LOOK BELLA proběhl v Praze 19.12. 2013 v hotelu Clarion.

 Více informací www.look-bella.cz

                          www.prestigemodels.cz

 Dne 16.11. 2013 proběhla fashion show podzim/zima 2013/2014 v Hotelu Barcelo Brno Palace. 

Náš salon Evanille předvedl na této akci šaty společenské a svatební.
Zhlédněte fotografie.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.533558640074420.1073741845.122943044469317&type=3  

   

Zapůčili jsme šaty pro natácení promo videa na serveru slevosvatba.cz

SlevoSvatba.cz from SlevoSvatba.cz on Vimeo.

 

 

Těchto dnů otevřených dveří pořádaných agenturou Naive se zúčastní s náš svatební salon Evanielle.

30. 09. 2013


Stáhněte si celý plakát zde, pro více informací.


GFX | /aktuality/131001 | image002.png
 
 

Svatba na zámku

13. 06. 2013
Fotky z akce Svatba na zámku, která proběhla 18. května v Boskovicích:

DEN PRO NEVĚSTY 2013!

20. 05 .2013
Dne 17.5. v našem salonu Evanielle, proběhl den pro nevěsty.
Děkujeme celému týmu, který se o nevěsty staral a také Všem slečnám a nevěstám , které přišly.
Budeme se těšit na další akce pro Vás!


DEN PRO NEVĚSTY 2013!


Milé nev
ěsty, vezměte sebou partnery, maminky nebo kamarádky a přijďte v pátek 17. 5. od 14. hod. do francouzského salonu EVANIELLE, kde se tradičně koná den pro nevěsty a nejen pro nevěsty.

K dispozici Vám bude kadeřnice a vlasová poradkyně Jana Chaloupkovávizážistka Markéta Šuláková, která Vám představí novinky dekorativní kosmetiky Artistry. Floristka Lenka Cíglerová z Atelier de Fleur Vám pomůže s výběrem svatební kytice a ostatní květinovou výzdobou a manikerka Lenka Vepřeková ze studia BLUESUN vám předvede poslední trendy v úpravě nehtů. V salonu Evanielle můžete také ochutnat vynikající francouzská vína a svatební dorty od cukrářky Petry Ondrové. Celé toto odpoledne bude fotit fotografka Andrea Bratrů-Velnerová.

Přijďte si tento den užít: vyzkoušet si svatební šaty a také společenské šaty, líčení, účes, vybrat svatební kytici, ochutnat svatební sladkosti a to vše na jednom místě Josefská 8 v Brně.

Těšíme se na Vás
 


Svatební veletrh Futurum 2013

22. 04. 2013
Svatební salon Evanielle se ve dnech 23. 2. - 24. 2. zůčastnil svatebního veletrhu v Brně v obchodní pasáži ve Futurum. Nabízíme Vám několik fotografíí z tohoto sv. veletrhu.
Galerii naleznete zde.


Savoy

14. 02. 2013
Fotografie z události si můžete prohlédnout zde.Starší novinky:


FOTKY ZE DNE PRO NEVĚSTY V ROCE 2012:

 
 GFX | mk.jpg


 


DÁRKOVÝ ŠEK 

můžete zakoupit Vašim blízkým jako dárek   a významně tak přispět  při  hrazení   jejich svatebních  nebo společenských šatů,  pánských obleků či doplňků.