Náhodný model šatů

SPOLEČENSKÉ ŠATY P57 - společenské šaty, společenské šaty brno, šaty na promoci, šaty k promoci, šaty na večírek, šaty k maturitě, šaty do společnosti, šaty do divadla, koktejlkyDetail těchto šatů
Novinky
Svatební a společenský salon Evanielle..
11.02.2016
Svatební a společenský salon Evanielle Vám nabízí širokou škálu šatů svatebních, společenských, krátkých - koktejlek, na půjčení i na prodej.Šaty jsou přímo z Paříže od francouzských návrhářů. Nabídka je od jednoduchých šatů, až po nadýchané z vlečkou, ale lehoučké :). Doplňky k šatům šijeme na zakázku, Vše doladíme k Vaší spokojenosti.
Cenově jsme od 3.500,- do 15.000,-kč.
Těšíme se na zkoušení s Vámi!
S úsměvem a dobrou radou si Vás bude hýčkat majitelka, nebo odborná asistentka.
Dotazy zasílejte na info@evanie.cz, na objednání doporučuji na pevnou linku, aby byl diář po ruce :)
Příjemné dny Vám ze srdce přeje Elisabeth Novotná salon Evanielle.
Krátká reportáž v České televizi
09.02.2015
Podívejte se na krátkou reportáž, kterou natočila Česká televize zde.
Doplňující video k LOOK BELLA 2014
19.12.2014
Newsletter

Přidejte si nás na Facebooku
SVATEBNÍ ŠATY, SPOLEČENSKÉ ŠATY, PLESOVÉ ŠATY

O firmě


Dobrý den,

"Svatební šaty EVANIE" je firma, která byla jedním z prvních svatebních salonů. Svatební salon Evanie půjčuje  svatební šaty, šaty pro družičky, pánské obleky, společenské šaty, plesové šaty, šaty pro slavnostní příležitosti.

Firma EVANIE® byla založena v roce 1990 a dnes ji najdete v Brně . Úroveň našich služeb je dlouhodobě velmi vysoká. Nesnažíme se být velkou společností, zato své síly plně zaměřujeme na kvalitu nabízeného zboží a služeb.  
EVANIE® je firmou, která Vám nabízí svatební šaty, pánské obleky i dámské společenské toalety předních francouzských firem a nejuznávanějších tvůrců dámské i pánské módy.

Abyste byli u nás maximálně spokojeni, jsou jednotlivé svatební i společenské šatyv průběhu celého roku stále doplňovány o nové, aktuální modely. Najdete u nássvatební, společenské a plesové šaty i ve větších velikostech. Klademe důraz především na individuální přístup k zákazníkovi, na kvalitu a profesionalitu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme krásný den,

EVANIE®