Náhodný model šatů

Cape Nahele Norvege - svatební šaty, svatební šaty brno, šaty na svatbu, půjčovna svatebních šatů, prodej svatebních šatůDetail těchto šatů
Novinky
Svatební a společenský salon Evanielle..
11.02.2016
Svatební a společenský salon Evanielle Vám nabízí širokou škálu šatů svatebních, společenských, krátkých - koktejlek, na půjčení i na prodej.Šaty jsou přímo z Paříže od francouzských návrhářů. Nabídka je od jednoduchých šatů, až po nadýchané z vlečkou, ale lehoučké :). Doplňky k šatům šijeme na zakázku, Vše doladíme k Vaší spokojenosti.
Cenově jsme od 3.500,- do 15.000,-kč.
Těšíme se na zkoušení s Vámi!
S úsměvem a dobrou radou si Vás bude hýčkat majitelka, nebo odborná asistentka.
Dotazy zasílejte na info@evanie.cz, na objednání doporučuji na pevnou linku, aby byl diář po ruce :)
Příjemné dny Vám ze srdce přeje Elisabeth Novotná salon Evanielle.
Krátká reportáž v České televizi
09.02.2015
Podívejte se na krátkou reportáž, kterou natočila Česká televize zde.
Doplňující video k LOOK BELLA 2014
19.12.2014
Newsletter

Přidejte si nás na Facebooku
SVATEBNÍ ŠATY, SPOLEČENSKÉ ŠATY, PLESOVÉ ŠATY

Plesové šaty

 


 

 V nové kolekci 2017 máme pro Vás připravené šaty společenské dlouhé i krátké k maturitě, promoci a také pro svatební hosty.

Nevěsty se mohou těšit na novou kolekci 2017 svatebních šatů, pestrých střihů a materiálů.

 Od krátkých šatů svatebních, jednoduchých lehoučkých šatů až po šaty z bohatou vlečkou.

 Také si můžete vybrat svatební šaty netypické v barevných pastelových odstínech a originálních střihů od francouzských návrhářů, přímo z Paříže.


Těšíme se na Vaši návštěvu !  Svatební salon Evanielle nabízí také šaty společenské a plesové francouzského stylo 20. až 30. let.

 PLESOVÉ ŠATY 2017 - PLESOVÉ ŠATY BRNO

 OBJEVTE FRANCOUZSKÝ ŠARM V NOVÉ KOLEKCI PLESOVÝCH ŠATŮ ROKU 2016 V BRNĚ  
 


VÝPRODEJ VYBRANÝCH MODELŮ PLESOVÝCH ŠATŮ   v našem salonu v Brně  -  POHÁDKOVÉ CENY !

 


Na sobotní zkoušení  plesových šatů  Vás prosíme o telefonické objednání. Děkujeme.
 


Plesové šaty z naší nabídky vynikají francouzským šarmem, kvalitními  látkami  a  perfektním  zpracováním.  Za přijatelnou  cenu  budete v našich  plesových  šatech  královnou   večera.

 


Plesové šaty

V plesových šatech od studia Evanie budete krásná a půvabná. Prohlédněte si naši nabídku a jistě Vás potěší. Najdete v ní kvalitní, dokonale zpracované plesové šaty z prvotřídních materiálů. Jde o modely francouzských návrhářů, které vám dodají jedinečný šarm a nezaměnitelný styl.

Příjemně vás překvapí i naše ceny.

Plesové šaty od Evanie mají styl

Neustále doplňujeme nové modely plesových šatů, které odpovídají nejnovějším trendům. Náš sortiment je velmi rozsáhlý a jistě si v něm vyberete, ať už máte ráda jakoukoli barvu a styl.

Luxusní decentní vzory i honosné bohatě zdobené plesové šaty a večerní šaty. Nenápadně elegantní i křiklavé a nezvyklé barvy. U nás si zkrátka každá žena vybere ideální šaty.

S výběrem Vám rádi pomůžeme a společně najdeme plesové šaty, které plně vyhoví Vašemu vkusu, podtrhnou Vaši osobnost a styl. Navštivte salon Evanie v Brně , plesové šaty si prohlédněte a vyzkoušejte.

Díky nám budete na plese okouzlující a sebevědomá!

Pokud hledáte společenské šaty na promoci či k maturitě, i zde vám rádi pomůžeme. Specializujeme se také na svatební šaty, jejichž nabídka je neméně rozsáhlá.

Ceny za půjčení jsou od 1.500 do 4.500 Kč.